NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BUDOWLANE

Jesteśmy pod telefonem

056/4942665

Napisz do nas

mikobud@mikobud.pl

Historia firmy

1982

Początki

Firma Z.U.P. Fafiński istnieje w branży od 1982 roku. W pierwszej fazie działań, przedsiębiorstwo zajmowało się głównie wykonywaniem elementów tzw. małej architektury.

2002

Powiększenie firmy

W 2002 roku podjęliśmy decyzję o budowie nowej siedziby firmy, która obecnie mieści się na 2000 m2 powierzchni produkcyjnej. Wyposażona została w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, a w szczególności w maszyny i urządzenia do wytwarzania konstrukcji stalowych. Aby utrzymać stały rozwój firmy oraz w związku z realizacją coraz większych i bardziej wymagających zleceń, firma bezustannie inwestuje w profesjonalny sprzęt służący do montażu płyt warstwowych według najnowszych technologii.

2020

Zmiana siedziby

W lipcu 2020 roku firma przeniosła się do nowej siedziby przy ulicy Lidzbarskiej 49 A

1995

Rozwinięcie działalności

W roku 1995 został zakupiony zestaw maszyn i urządzeń, które posłużyły przy produkcji obróbek blacharskich (w tym krawędziarki i prasy krawędziowe). Z czasem wprowadziliśmy do naszej firmy ofertę wywietrzników dachowych.   Dobra jakość wyrobów, takich jak:  obróbki blacharskie dla elewacjiściennych i pokryć dachowych, parapety okienne, wywietrzniki dachowe, wpłynęła pozytywnie na pozycję firmy na rynku, co zaowocowało licznymi zleceniami. Oferta nasza poszerzona została jednocześnie o wykonywanie i montaż konstrukcji stalowych, roboty budowlano-montażowe, zaś specjalizację osiągnęliśmy  w wykonywaniu lekkich obudów obiektów przemysłowych z zastosowaniem płyt warstwowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym parkiem technologicznym i zapleczem maszynowym, dzięki którym jesteśmy w stanie realizować zlecenia w dziedzinie takiej jak:  konstrukcje stalowe, obróbki blacharskie (w bardzo szerokim zakresie) oraz wywietrzniki dachowe.
Nasi pracownicy idąc z prądem coraz nowszych technik,  podnoszą swoje kwalifikacje tak na płaszczyźnie czysto zawodowej, jak i w przestrzeni kompetencji językowych, co umożliwia nam nawiązywanie kontaktów z klientami zagranicznymi w języku angielskim, niemieckim i szwedzkim.

dofinansowanie
ue