NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BUDOWLANE

Jesteśmy pod telefonem

056/4942665

Napisz do nas

mikobud@mikobud.pl

Specjalnością naszej firmy jest budowa hal przemysłowych oraz produkcja rozmaitych konstrukcji stalowych. Profesjonalizm naszej kadry pracowniczej, potwierdzony jest Świadectwem Kwalifikacyjnym Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Produkcja oraz naprawa konstrukcji stalowych w naszym zakładzie, odbywa się zgodnie z Welding Certificate EN – 1090-2 oraz Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością w Spawalnictwie. Nasza wytwórnia dysponuje halą produkcyjną o powierzchni przeszło 2000 m2. Wiaty rolnicze, hale przemysłowe i inne czyścimy za pomocą nowoczesnej komory śrutowniczej, osiągając w ten sposób czystość materiału zgodną z najwyższymi, najbardziej rygorystycznymi normami. Do prac malarskich wykorzystujemy natomiast urządzenia hydrodynamiczne.

Montaż konstrukcji stalowych
Spawanie konstrukcji stalowych

Szczególną uwagę przykładamy do spawalnictwa, jak i obróbki cieplnej spoin. Dążąc do perfekcji, organizujemy liczne kursy oraz szkolenia kadry technicznej oraz pracowników produkcyjnych, tak aby ich wiedza oraz umiejętności były odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pracująca w naszej firmie kadra to zespół młodych, dynamicznych ludzi, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności, pozwalające na wykonywanie najwyższej jakości spawanych konstrukcji, takich jak hale stalowe, czy wiaty rolnicze. Dzięki posiadanej wiedzy i znakomitej organizacji pracy produkujemy konstrukcje stalowe w naszym zakładzie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w zależności od rodzaju nawet do 150 ton miesięcznie.

Zalety naszych hal stalowych:

  • estetyka konstrukcji, dzięki wysokiej jakości materiałom, atrakcyjnej kolorystyce i precyzji wykonania
  • dostosowanie rozwiązań architektonicznych do potrzeb Klienta
  • trwałość elementów prefabrykowanych oraz zabezpieczenie przed korozją
  • sposób wykonania umożliwiający rozbudowę hali w przyszłości
  • lekka, a zarazem stabilna konstrukcja
  • doskonała izolacja termiczna dachu i ścian
  • wiele rodzajów wykonywanych hal
  • wytrzymałość i trwałość konstrukcji
Wiaty rolnicze
Wytwórnia konstrukcji stalowych
DSC06819
DSC04875
DSC06876

Ścisła współpraca z biurami konstruktorskimi, doświadczenie w produkcji i montażu oraz ogromne możliwości technologiczne pozwalają nam na oferowanie Państwu konstrukcji doskonałej jakości, dostarczanych zawsze w terminie i w atrakcyjnych cenach.

Kontakt


Mikołaj Fafiński

mikolaj@mikobud.pl
Mobile: +48 604 833 765

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami świadczonymi przez MIKOBUD i chcesz wiedzieć więcej na temat narzędzi oraz metod, jakimi posługujemy się podczas pracy, skontaktuj się z nami.

dofinansowanie
ue